Koszyk jest pusty

Zadzwoń +48 607 662 206

(pn.-pt. w godzinach 9-18)

Regulamin

 

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO OTTIMI

WARUNKI OGÓLNE:

 

1.    Przed dokonaniem zakupu każdy Klient powinien zapoznać się z regulaminem korzystania ze sklepu internetowego Ottimi.

2.    Sklep internetowy Ottimi , znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.e-szlaroki.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

3.    Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym Ottimi, podane są w złotówkach i zawierają VAT (są cenami brutto).

4.    Oferta proponowana przez sklep jest zależna od stanu magazynowego firmy.

5.    Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
 
 


REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.
Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju.

Zamówienie można składać bezpośrednio przez sklep lub telefonicznie, pod numerem: 607 662 206. (pn-pt 9:00-17:00)

Każde zamówienie musi być potwierdzone przez Klienta po otrzymaniu maila z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji. Zamówienia realizowane są na bieżąco zgodnie z aktualnym stanem magazynowym.

Wysyłka jest realizowana do 3 dni roboczych za pośrednictwem firmy przewozowej UPS. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym Klient jest indywidualnie informowany.

Termin realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem złożonego zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej.

Klient może zrezygnować z zamówienia, o czym powinien poinformować mailem bądź telefonicznie.
Po uiszczeniu opłaty zamawiający ma prawo do weryfikacji zawartości paczki w obecności osoby dostarczającej.

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień składanych przez osoby, które kilkakrotnie dokonały zwrotu towaru bez podania przyczyny. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane w imieniu Klienta przez osoby trzecie.


FORMY PŁATNOŚCI:

Sklep Ottimi respektuje następujące formy płatności:

•    za pobraniem - zapłata u  kuriera, który dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Przesyłka zostaje wysłana w następny dzień roboczy po potwierdzeniu złożenia zamówienia przez klienta.

•    przelew - płatności dokonuje się za pomocą przelewu na następujące konto bankowe:
     Konto BZ WBK 78 1090 1359 0000 0000 3509 1818

Przelewu należy dokonać nie wcześniej jak po otrzymaniu potwierdzenia ze sklepu o gotowości zamówienia do wysyłki. Zamówienie zostanie zrealizowane po wpływie należności na konto. Zamówienie niezapłacone w terminie do 7 dni od potwierdzenia gotowości zamówienia do wysyłki zostanie anulowane;

•    karta płatnicza( poprzez Dotpay ) – transakcja następuje w czasie realizacji zakupów kartami systemów płatniczych VISA International, MasterCard International oraz innych dopuszczonych do realizacji transakcji w Internecie;

 

 

•    szybka płatność ( Dotpay ) – przelew z większości kont bankowych, między innymi z kont mTransfer (mBank), MultiTransfer (MultiBank), Płacę z Inteligo (Inteligo), Płacę z Nordea (Nordea), Przelew24 (BZ WBK);

 

 

 

 

 

Zalety tego sposobu płatności:

szybkość – klient automatycznie przekierowywany jest na stronę wybranego przez siebie banku, nie potrzeba wpisywać danych do przelewu,

oszczędność – przelewy transferowe to bezprowizyjny dla klienta kanał płatności,

pewność – transakcje są w pełni zabezpieczone.

 

Zobacz jak wygląda płatność poprzez Dotpay..

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Sklep Ottimi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych szanuje prawo do prywatności i nie udostępnia danych o użytkownikach osobom trzecim. Dokłada wszelkich starań, aby dane osobowe użytkowników chronione były w sposób właściwy.

Aby korzystać z naszych usług, należy podać prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym razie, sklep nie jest w stanie zrealizować oferowanych usług. Nasz sklep nie świadczy usług anonimowym klientom. Wymaga wyłącznie danych niezbędnych do realizacji zamówienia lub opcjonalnie bezpośredniego kontaktu z użytkownikiem. Dane do realizacji zamówienia oraz inne dane kontaktowe podawane są dobrowolnie w momencie aktywacji usługi. Klient ma możliwość wglądu lub zmiany swoich danych w dowolnym momencie.

 Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu- łączenie się z nimi odbywa się za pośrednictwem systemu szyfrującemu dane - SSL znanej firmy THAWTE co uniemożliwia wypłynięciu danych na zewnątrz serwisu.